• ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ

    ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

    ΝΕΟΛΑΙΑΣ & ΑΘΛΗΣΗΣ

    ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

    ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 55, 45221 ΙΩΑΝΝΙΝΑ

    ΤΗΛ. 26510 83954

     

    Δευτέρα, 4  Μαρτίου  2013

    «Αθλητικά Βραβεία 2012»

                Η Κοινωφελής Επιχείρηση Πολιτισμού, Περιβάλλοντος, Νεολαίας και Άθλησης Δήμου Ιωαννιτών πρόκειται να βραβεύσει στις 13 Μαρτίου, ημέρα Τετάρτη και ώρα 20.00 μ.μ. τους αθλητές του Δήμου Ιωαννιτών που διακρίθηκαν την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο,  καθώς και τους προπονητές τους.

                Οι Ομοσπονδίες των αθλημάτων  μας  προσκόμισαν τα στοιχεία των αθλητών της δικαιοδοσίας τους, που πέτυχαν  από 1η μέχρι και 8η Παγκόσμια νίκη, από 1η μέχρι και 8η Πανευρωπαϊκή νίκη, από 1η μέχρι  και 8η Βαλκανική νίκη, από 1η μέχρι  και 3η Πανελλήνια νίκη, καθώς και των ομάδων που ανήλθαν σε Εθνική κατηγορία στα  Ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα.

                Με βάση αυτά τα στοιχεία, καταρτίστηκε η παρακάτω λίστα αθλητών και ομάδων που πληρούν τα κριτήρια για να συμμετάσχουν στην εκδήλωση «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2012».


    ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2012»

     

    Ολυμπιονίκες 2012

    • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

    ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
    ΤΣΙΛΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

     

    Παγκόσμιοι  πρωταθλητές  2012

    • ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

    ΑΓΓΕΛΗ   ΣΟΦΙΑ

     

    • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

    ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ
    ΤΣΙΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

     

    • ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

    ΧΑΣΟΓΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

    ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

    ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ      ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΘΩΜΑΣ
    ΤΣΙΑΒΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

     

    • ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF

    ΛΕΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ

    ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    ΓΚΟΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

     

    Πρωταθλητές Ευρώπης 2012

    • ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

    ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

    ΤΣΙΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΕΜΗΣ

     ·         ΣΤΙΒΟΣ

    ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

    Βαλκανιονίκες  2012

     

    • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

    ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
    ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΖΥΓΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΞΑΝΘΗ

    ΖΕΡΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

     

    • ΣΤΙΒΟΣ

    ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΠΟΛΙΤΗ  ΚΟΡΙΝΑ

    ΒΛΑΧΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

      

    1.      ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ

     

    ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ (Α.με. Α) ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΑΚΜΩΝ Α.με.Α ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

     


     

    ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ

    ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΦΑΣΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

    ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

    ΚΕΓΑΓΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

    ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

    ΛΑΓΟΣ  ΜΗΝΑΣ

    ΔΗΜΑ  ΑΘΗΝΑ

    ΤΑΧΙΑΣ ΑΡΗΣ

    ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ

    ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    ΜΙΧΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

    ΓΚΟΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

    ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
    ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΝΑ


    ΜΠΑΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
    ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

    ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
    ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ       ΧΡΗΣΤΟΣ

     

    2.      ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

    ΣΚΟΡΙΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
    ΣΚΟΡΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

     

    3.      ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

     

    ΒΕΤΣΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

    ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

    ΤΑΤΣΗ   ΓΕΩΡΓΙΑ

    ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    ΑΥΔΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
    ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

     

    4.      ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΣΚΙ

     

    ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΟΜΙΛΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΟΥ ΣΚΙ ΠΑΜΒΩΤΙΣ»

    ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

     

    5.      ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ»

     

    ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ

    ΓΙΑΝΚΟΥΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ

    ΜΕΜΟΥ ΕΛΒΙΡΑ

    ΔΗΜΟΥ ΛΥΔΙΑ

    ΜΠΑΝΔΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    ΤΖΟΡΑΣ      ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    ΣΑΚΚΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ

    ΣΑΚΚΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ

    ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

     ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

     

    6.      ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

     


     

    ΒΑΡΔΑΚΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΒΑΡΔΑΚΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΒΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ  ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

    ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΚΑΛΟΥΙΑΝ ΦΛΟΡΙΝ - ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

    ΚΑΣΙΟΥΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΛΛΗ

    ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

    ΛΙΟΛΙΟΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ

    ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

    ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

    ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

    ΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

    ΝΑΤΣΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑ  ΛΥΔΙΑ

    ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

    ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

    ΠΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑ

    ΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ - ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

    ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ

    ΡΙΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

    ΡΙΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

    ΣΤΕΡΙΑΔΗ ΝΕΦΕΛΗ

    ΤΖΑΝΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

    ΤΖΟΥΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

    ΤΖΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

    ΤΣΙΑΒΟΥ ΑΜΑΛΙΑ

    ΤΣΙΡΩΝΗ - ΛΑΜΑΡΗ  ΑΓΑΠΗ

    ΑΝΤΩΝΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ

    ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

    ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    ΚΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

    ΚΡΟΥΤΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ

    ΛΙΟΝΤΟΣ ΦΩΤΗΣ

    ΜΑΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

    ΣΚΛΙΒΑΝΙΤΗΣ    ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

    ΓΙΩΤΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

    ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

    ΓΚΡΟΥΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

    ΔΟΓΟΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    ΔΡΟΣΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

    ΚΟΝΑΚΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ

    ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

    ΛΕΡΑΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

    ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ    ΣΠΥΡΟΣ

    ΜΑΝΤΖΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΜΕΡΜΗΓΚΑ  ΦΩΤΕΙΝΗ

    ΝΑΣΙΟΣ  ΗΛΙΑΣ

    ΠΙTΣOYNH  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

    ΤΖΟΒΑΡΑΣ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ

    ΤΣΙΑΒΟΥ  ΠΕΤΡΟΥΛΑ

     

    7.      ΜΠΡΙΤΖ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΜΠΡΙΤΖ ΙΩΑΝΙΝΝΩΝ»

     

    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

    ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

    ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΓΚΟΥΓΙΑΝΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

     

    8.      ΠΑΛΗ

    ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ε. ΣΕΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

     

    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    ΜΠΟΜΠΟΡΗ    ΕΛΠΙΝΙΚΗ

    ΤΖΑΧΡΗΣΤΑ        ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ

    ΑΓΟΡΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ

    ΓΙΩΤΗ    ΓΕΩΡΓΙΑ

    ΚΑΝΤΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

    ΚΛΗΤΣΙΝΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

    ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

    ΛΥΓΚΑ   ΑΝΝΑ

    ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

    ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

    ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ :
    ΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
    ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

     

    9.      ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

     ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

     

    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
    ΤΣΙΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ
    ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
    ΤΑΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
    ΛΙΟΚΑΤΗΣ ΠΑΡΗΣ
    ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ
    ΜΑΚΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
    ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

    ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
    ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
    ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

     

    ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΒΙΚΥ
    ΜΠΡΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ
    ΕΡΓΑΤΗ  ΧΑΡΙΤΙΝΗ
    ΚΩΛΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΛΩΛΗ ΑΝΝΑ
    ΤΟΣΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
    ΤΟΣΚΑ ΧΑΡΑ
    ΠΑΝΤΟΥΛΗ ΑΝΝΑ
    ΖΙΩΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΑΔΑΜΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ
    ΦΑΣΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
    ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

    ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
    ΖΙΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

     

    10.  ΠΥΓΜΑΧΙΑ

     ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «Α.Σ. Ο ΚΟΛΟΣΣΟΣ»

     

    ΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

    ΚΙΤΣΑΡΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ

    ΣΤΑΘΗΣ  ΘΩΜΑΣ

    ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  
    ΑΡΗΣ ΠΑΝΟΥ

     

    11.  ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

    ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ο. ΜΠΟΥΝΤΟ», «ΣΚ.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

     

    ΖΑΦΕΙΡΙΔΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

    ΛΥΜΠΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΡΑΓΙΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΣΟΥΜΑΛΕΥΡΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

     

    12.  ΣΤΙΒΟΣ

    ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

     

    ΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

    ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΛΗ

    ΜΑΝΘΟΥ ΚΑΛΛΗ

    ΚΑΡΕΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

    ΚΟΥΚΟΥΘΑΚΗΣ   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    ΛΑΔΙΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

    ΠΛΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

    ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

    ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

    ΚΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

    ΛΑΠΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

    ΡΑΝΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

    ΓΚΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

    ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
    ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
    ΛΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
    ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

     

    13.  ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF

    ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Σ. WTF ΙΩΑΝΝΙΩΝ», «Α.Σ. “Ο ΔΙΑΣ” ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

     

    ΜΑΛΑΤΟΥ ΑΓΑΠΗ

    ΠΑΠΠΑ  ΝΕΦΕΛΗ

    ΖΗΚΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

    ΜΟΚΑ   ΝΑΤΑΛΙΑ

    ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

    ΤΣΑΜΠΑΛΑ  ΣΤΑΜΑΤΙΑ

    ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

    ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

    ΤΣΙΩΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

    ΜΥΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΟΥΡΑΝΙΑ

    ΤΖΙΜΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ

    ΓΙΑΚΩΒΑΚΗ ΣΟΦΙΑ  

    ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
    ΖΗΚΟΣ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ
    ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ

     

    14.  ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF

    ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

     

    ΓΚΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΚΥΡΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
    ΤΣΙΟΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    ΓΚΟΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
    ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΓΚΑΡΑΝΕ ΑΝΤΩΝΙΑ

    ΤΣΙΜΑ ΜΑΡΙΝΑ
    ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
    ΜΗΤΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
    ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΦΩΤΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

    ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
    ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΪΣ

     

    15.  ΤΖΟΥΝΤΟ

    ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «Α.Σ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ»

     

    ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ

    ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

    ΖΩΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ

    ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

    ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΡΕΙΤ ΠΕΤΡΟΣ

    ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΡΕΙΤ ΜΑΘΙΟΥ

    ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

    ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

    ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:

    ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

     

    Σημείωση: Όσα Αθλητικά Σωματεία του Δήμου Ιωαννιτών έχουν αθλητές που έχουν πετύχει κάποια από τις προαναφερθείσες διακρίσεις και δεν συμπεριλήφθησαν στην παραπάνω λίστα., μπορούν να επικοινωνήσουν με τη Δ/νση Νεολαίας και Άθλησης στο τηλέφωνο 2651083965.

     

     
            αριθμός επισκεπτών